İzmir Köpek Eğitim Fiyatları

izmir köpek eğitimi fiyatları
izmir köpek eğitimi fiyatları

Bir can yoldaşı sahiplenmek önemli bir karardır. Bu önemli kararı verdiğiniz için öncelikle sizi tebrik ediyoruz. Ve ailenizin yeni üyesi minik patili dostunuz ile keyifli vakitler geçirmenizi diliyoruz. Evladınız yerine koyduğunuz minik dostunuzun eğitiminin de çok önemli olduğunu vurgulamak isteriz. Bizler İzmir köpek eğitim merkezi olarak yavru köpek eğitimi konusunda sizlere her türlü desteği sunuyoruz. Yılların verdiği bilgi ve birikim ile can dostlarımızın ve sizin için hayatı kolaylaştırıyoruz. Verpatini.com izmir köpek eğitmeni denildiğinde akla ilk gelen kurumların başında gelir… Köpek eğitimi uzman kişiler tarafından yapıldığında süreç hem daha sağlıklı ve daha başarılı sonuçlanmaktadır. Siz de minik dostunuzun tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi gibi eğitimlerini uzman bir elden aldırmak istiyorsanız İzmir pet eğitmeni Hakan Dinçer ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde çok önemli bir konu haline gelen köpek eğitimi beraberinde de eğitim fiyatlarını da merak konusu haline getirmiştir. Bizler bu yazımızda izmir köpek eğitim fiyatları, izmir köpek eğitim alanları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. İzmir köpek eğitim fiyatları hakkında bilgi vermeden önce köpek eğitimi türleri konusuna değineceğiz…

Köpek Eğitimi Nedir?

Can dostlarınızın eğitimi öncelikle onların sağlıklı gelişimleri için çok önemli bir konudur. Ayrıca köpek eğitimi alan can dostunuz sizinle daha iyi bir iletişim kuracağı için aranızdaki bağ da çok daha güçlü olacaktır. Her köpek kendi ırkına ait karakteri taşısa da aslında onunla ilgilenen kişinin tavırlarını da karakterine yansıtır. Dolayısı ile köpek sahiplenen her kişi davranışları ile köpeğini etkileyeceğini bilmelidir. Bu noktada köpek eğitiminin uzman kişiler tarafından alınmış olması çok daha önemli bir konu haline gelir.

Tuvalet eğitimi, itaat eğitimi, koruma eğitimi, arama kurtarma eğitimi ve asistan köpek eğitimine kadar tüm köpek eğitimi sürecinin uzman bir pet eğitmeni tarafından verilmesine köpek eğitimi diyebiliriz. Bu eğitim ile amaçlanan köpek ile sahibi arasındaki sevgi, saygı, güven ve iletişim bağını güçlendirmektir.

İzmir köpek eğitim merkezi olarak kurumumuzda can dostlarımız için verilen başlıca eğitim türlerimiz şunlardır;

 • Köpek Tuvalet Eğitimi
 • Temel İtaat Eğitimi
 • İleri İtaat Eğitimi
 • Bodyguard/Koruma Eğitimi
 • Alan Koruma Eğitimi
 • Köpek Yürüyüş Eğitimi
 • Köpek Sosyalleştirme Eğitimi
 • Etkin Köpek Egzersiz Eğitimi
 • Köpeklerde Beden Dili Okuma Eğitimi
 • Köpek Seçiminde Aile İle Köpek Arasında İletişim Danışmanlığı
 • Sürü Lideri Danışmanlığı

2022 İzmir Köpek Eğitimi Fiyatları

İzmir köpek eğitim merkezi olarak temel itaat eğitimi kapsamında verilen komutlar olduğundan bahsetmiştik. Bir hafta süren pozitif eğitim sistemimiz sonunda köpeğiniz otur, bekle, yat, gel gibi komutları sözel olarak söylediğinizde ya da beden dili ile ifade ettiğinizde anlayacaktır. Köpek eğitim fiyatları birçok faktöre bağlı olarak her ne kadar değişkenlik gösterse de ortalama olarak bir fiyat çıkarmak mümkündür. 2022 izmir köpek eğitim fiyatları kurumuzda yarısı ilk gün peşin olarak kalan yarısı ise eğitim sonunda tahsil edilmek üzere 8.000 TL olarak belirlenmiştir.  İzmir köpek eğitim merkezi olarak %100 müşteri memnuniyeti ve %100 başarılı olma garantisi veriyoruz. Benimsediğimiz fiyat politikamız işimize ve kendimize ne kadar güvendiğimizin kanıtı… İşimizi tamamlamadan ücretin hepsini almıyor eğitim sonunda başarılı bir sonuç elde ettikten sonra ücretin tamamını tahsil ediyoruz.

köpek eğitimi fiyatları izmir
köpek eğitimi fiyatları izmir

Bir haftalık eğitim için belirlediğimiz fiyat temel eğitim ücretidir. Ancak köpeğinizde farklı davranış bozuklukları var ve bunların eğitilmesi gerekiyor ise haliyle fiyat da değişiklik olabilmektedir. Köpeğinizin agresif davranışlarını düzeltme amaçlı bir eğitim ihtiyaç duyulduğunda dilerseniz evde dilerseniz de köpek eğitim merkezimizde verilebilmektedir. İzmir yerinde köpek eğitimi anlayışımızda öncelik olarak tüm aile üyelerinin aktif olarak katıldığı ve eğlenceli bir ortamda bu eğitimi vermekteyiz. İzmir köpek eğitim merkezi olarak Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz. Temel eğitimini bizden alan köpek sahiplerine diledikleri zamanlarda ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Köpek Tuvalet Eğitimi

Yavru köpek eğitiminde en temel başlangıç eğitimi tuvalet eğitimi olmaktadır. Köpek tuvalet eğitimi de sevgi, güven ve disiplin temelinde verilmelidir. Ancak bütün köpek eğitim türlerinde olduğu gibi tuvalet eğitiminin de ilk başlarda zorlu ve sabır gerektiren bir süreç olduğu unutulmamalıdır. Tuvalet eğitimi köpeğiniz daha eve gelmeden hazırlık gerektiren bir süreçtir. Evde minik patili dostunuz için bir tuvalet alanı belirlemelisiniz. Bu alanı belirlerken çiş pedleri ve spreylerden faydalanabilirsiniz. Özellikle ilk günlerde köpeğinizin tuvalete gitme ihtiyacını gözlemlediğinizde onu alıp hemen bu alanlara götürmelisiniz. Evde tuvalet eğitimi verildikten ve tüm aşıları tamamlandıktan sonra dışarı tuvalet eğitimine başlanabilir.

Temel İtaat Eğitimi

Köpeğiniz için temel itaat eğitimi sürecinde belli başlı komutlar verilir. Bu komutlar ile köpeğinizin kontrol edilmesi amaçlanır. Can dostunuz ile aranızdaki bağın daha güçlü tutmak ve dışarıda istenmeyen davranışlar ile karşılaşmamak için temel itaat eğitiminin verilmesi çok önemlidir. Temel itaat eğitiminde başlıca komutlar otur, kalk, bekle, gel, bırak gibi komutlar olmaktadır. Ancak bu eğitimler verilirken her zaman pozitif bir yaklaşım sergilenmelidir. Temel itaat eğitiminde öncelikle ortamın köpeğin enerjisini atabilecek ve eğlenceli olmasına dikkat edilmelidir. Köpeklerde temel itaat eğitiminde ses tonunuzun ve beden dilinizin pozitif olması biricik can dostunuzun size karşı saygı ve sevgi bağlarını da güçlendirecektir. İzmir köpek eğitim merkezi olarak bizler; minik patili dostlarımızın eğlenceli ve pozitif yaklaşım ile temel itaat eğitimi en kısa sürede alması için var gücümüzle çalışıyoruz.

İleri İtaat Eğitimi

Öncelikle köpeklerde ileri itaat eğitimine geçilebilmesi için minik dostunuzun temel itaat eğitimini başarı ile tamamlamış olması gerekir. Köpekler temel itaat eğitimini tamamlamadan ileri itaat eğitimine başlamazlar. İleri itaat eğitimi ile temel itaat eğitiminde öğrenilen bilgiler, alınan komutlar pekiştirilir. Bu eğitimde en önemli farklılık köpeğinizin serbest ve tasmasız bir şekilde komutlara uygun hareket etmesini sağlamaktır. Özellikle ileri itaat eğitimi almış köpekler farklı sosyal ortamlarda saldırgan ve agresif tutum sergilemezler. İstenmeyen davranışların önüne geçmek için ileri itaat eğitimi çok önemsenmektedir. İleri itaat eğitimi almış köpekler sadece sizin komutlarınız ile hareket etmezler. Eğitimden belli bir süre sonra bu davranışları kalıcı hale gelir ve kendi kendilerini kontrol ederler. Uzun vadede minik yavrunuz ile dışarıda her türlü sosyal ortamda tasmasız rahatça dolaşabilmek için ileri itaat eğitimini uzman kişiler tarafından alınmasını özellikle tavsiye ediyoruz. Köpek Davranış Bozukluğu Uzmanı Murat GÜÇLÜ köpeğinizin ileri itaat eğitimi için en doğru adres 😊

Bodyguard/Koruma Eğitimi

Bütün köpek cinsleri için bodyguard eğitiminin uygun olmadığını öncelikle belirtmek isteriz. Yakın koruma eğitimi Kangal ve Doberman cinsi köpekler için daha uygundur. Bu eğitimdeki temel amaç köpeğin sahibini ve bulunduğu ortamı korumasını sağlamaktır. Bodyguard eğitimi alması için köpeğin en az 1 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bu eğitim öncesinde köpeğin temel itaat ve ileri itaat eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamış olması şarttır. Bodyguard eğitiminde köpeğin ırkı, yaşı dikkate alındığında ve bu eğitim uzman kişiler tarafından verildiğinde çok daha kısa sürede tamamlanabilmektedir.

Önceki İçerikYavru Köpek Eğitimi Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikKöpek Sağlığı ve Bakımı Nasıl Yapılır?