İzmir Köpek Eğitimi %100 Başarı Garantili

Ver Patini – İzmir Köpek Eğitimi

Köpeğinizin eğitimi için biz size geliyoruz ! İzmir Köpek Eğitimi

Köpeğinizin eğitimi ile ilgili doğru bilgilere sahip olarak, köpeğinizden ayrılmadan, eğitim çiftliğine bırakmadan, kendi köpeğinizi eğitebilecek derecede bilgi ve deneyim sahibi olmak istiyorsanız pozitif eğitim tam size göre!  İzmir Köpek Eğitimi

İzmir Pozitif Köpek Eğitimi
Ver Patini İzmir Pozitif Köpek Eğitimi – 0545 557 19 74

VER PATİNİ İzmir Köpek Eğitimi konusunda uzman eğitmen kadrosuyla 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Peki nedir bu “Pozitif Köpek Eğitimi” ?

VER PATİNİ Pozitif Eğitimi; Köpeğin evinden ve sahibinden ayrılmadığı, sahibinin de eğitime birebir katıldığı, fiziksel veya psikolojik hiç bir şiddet veya cezaya yer olmayan, köpeğin anne ve kardeşlerinden ayrılabileceği en uygun zamanda, yani henüz 2 aylıkken başlanabilen, erken başlanınca mucize sonuçlar elde etmekle beraber, her ırktan ve her yaşta köpekte de sonuç veren, Pozitif pekiştirme üstüne kurulu, bilimsel, hayvan dostu metotlarla yapılan ve artık Avrupa’da, Amerika’da en çok tercih edilen, Köpeğe korkmayı değil “düşünmeyi” öğreten çağdaş bir eğitim yöntemidir. Eğitimlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak  videolarımızı seyredebilirsiniz

Pozitif Köpek Eğitimi, köpeğin kendi yaşam alanında ve sahibinin de katılımcı olduğu eğlenceli bir eğitim sistemi .. Köpeğiniz sizden ve alanından uzaklaşmayacağı için herhangi bir korku/endişe sorunu yaşamadan hem eğleniyor, hem “kalıcı” bir şekilde temel komutları öğreniyor..Günde 2 saatlik terapi ve komut eğitimlerini kapsayan 1 Haftalık bir çalışma yapıyoruz.. Program sonunda köpeğiniz temel komutlar olan GEL-BEKLE-OTUR ve YAT ‘ı beden diliyle öğrenecek..Ve yine bu süre içinde davranış uzmanımızın yapacağı düzenlemelerle köpeğinizin varsa davranış bozuklukları da düzenleniyor.
Ayrıntılar için bizi arayabilirsiniz
0545 557 19 74

Neler mi yapıyoruz ?

  • Temel ve İleri İtaat Köpek Eğitimi
  • Köpek Davranış Bozukluğu-Agresyon Düzenlemesi
  • Köpek Sahibine “Köpeklerde Beden Dili Okuma ve Beden Dili Kullanma Eğitimi”
  • Köpek Yürüyüş Eğitimi
  • Köpek Sosyalleştirme Eğitimi
  • Etkin Köpek Egzersiz Eğitimi
  • Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi
  • Köpek İçin Ev İçi Kurallar Düzenlemesi
  • Sürü Lideri Danışmanlığı
  • Köpek Seçimi ve Aile ile Köpek Arasında İletişim Danışmanlığı

Ayrıca uzman eğitmen kadromuzla sinema ve reklam sektörüne aktör köpekler, arama-kurtarma alanında çalışan iz sürücü köpekler ve görme sorunu olanlar için rehber köpekler eğitiyoruz.