Urla Köpek Eğitimi

urla köpek eğitimi izmir
urla köpek eğitimi izmir

İzmir Urla Köpek Eğitimi

Köpek sahibi olan herkesin aklına ilk gelen soru can dostu için nasıl daha iyi şartlarda eğitim vereceği konusudur.  Özellikle yavru köpek sahibi olan kişiler bu eğitimin belirli bir yetişkinliğe ulaştıktan sonra alınması gerektiğini düşünür ancak bu doğru bilinen aslında yanlış bir bilgidir. Çünkü her canlı gibi eğitimin geleceğe dönük kalıcı ve etkili olabilmesi için en erken yaşlarda alması çok daha önemlidir. Siz de ailenizin yeni üyesi can dostunuz için urla evde köpek eğitimi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir Urla yerinde köpek eğitimi alanında uzman eğitmenlerimiz ile bu süreci en hızlı ve en doğru şekilde geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Özellikle son yıllarda kişilerin hayvan sahiplenme oranlarında önemli bir artış olduğu görülmüştür. Bununla birlikte de köpek eğitimi konusu da daha önemli hale gelmiştir. Çünkü bu eğitim sağlıklı bir şekilde tamamlanamadığında büyük bir sevgi ve istek ile başlayan bu süreç istenmedik bir şekilde sonuçlanabilmektedir. İşte bu sebeple can dostunuz ile aranızda uzun yıllar devam edecek olan güçlü bağların oluşabilmesi için köpek eğitiminin uzman eğitmenler tarafından verilmesi çok önemlidir. İzmir köpek eğitim merkezi olarak yılların verdiği tecrübe ile her türlü köpek eğitiminde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Urla Evde Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi ilk akla geldiğinde bu eğitimin genellikle köpek eğitim merkezlerinde gerçekleştiği bilinmektedir. Ancak bazen kişiler can dostlarından ayrılmak istemez ve eğitimin ev ortamında şeffaf bir şekilde gerçekleşmesini beklerler. Biz de bu amaçla Urla yerinde köpek eğitimi için tüm birimlerimizle eğitim hizmeti veriyoruz. Pozitif köpek eğitimi anlayışı ile sizleri de sürece dâhil ederek bu eğitimin çok daha keyifli hale gelmesini sağlıyoruz. Evde köpek eğitimi ile hem minik dostunuz sizde ayrılmamış oluyor hem de kendi yaşadığı ortamda güven içerisinde eğitimini mutlu bir şekilde tamamlıyor.

Yerinde köpek eğitimi ile tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, bir sonraki aşamada ise ileri itaat eğitimi, tasmalı ve tasmasız davranış eğitimi vermekteyiz. Ayrıca köpeğiniz ile ilgili tüy dökmesinden, beslenmesine kadar aklınıza takılacak tüm sorular hakkında da danışmanlık hizmeti veriyoruz.

urla köpek eğitimi eğitmeni
urla köpek eğitimi eğitmeni

Öncelikle unutulmamalıdır ki köpek eğitimi sevgi, sabır ve disiplin gerektiren bir süreçtir. Can dostunuz ile ömür boyu kuracağınız güven bağının sağlam olması için eğitimin her aşamasının önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Örneğin yanlış verilen tuvalet eğitiminin ilerleyen dönemlerde köpeğiniz ile aranızdaki bağı zedeleyeceğini unutmayın. Bunun için de süreç içerisinde ceza ve sert tepkiler yerine pozitif yaklaşım ile süreç yönetilmelidir.

Can dostunuzun tuvalet eğitimi ile birlikte temel itaat eğitimi de verilmektedir. Temel itaat eğitimi ile köpeğinizin verilen komutlara uygun davranması amaçlanır. Bu eğitim sırasında öğretilen başlıca komutlar ise otur, bekle, yat, kal, bırak, tut gibi belli başlı davranışlardır. Temel itaat eğitimi sonrasında köpeğinizi ile aranızdaki bağ gelişmiş olur. Ayrıca sosyal ortamlarda istenmedik davranışlar ile karşılaşmazsınız. Ancak bu komutlar adım adım ve dikkatli bir şekilde verilmelidir. Yanlış bir tutum köpeğinizde özgüven eksikliği ve sonraki süreçte hırçınlaşmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle sık sık vurguladığımız gibi bu eğitimin de alanında uzman köpek eğitmeni tarafından verilmesi çok önemlidir.

Temel itaat eğitimi tamamlandıktan sonra ileri itaat eğitimi verilmektedir. Temel itaat eğitimi almayan köpeklere ileri itaat eğitimi verilmez. Tasmalı, tasmasız gezdirme gibi eğitimler de temel itaat eğitiminden sonra verilmektedir.

İzmir köpek eğitim merkezi denilince ilk akla gelen Verpatini olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ile birlikte can dostlarınıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Aynı zamanda Urlada yerinde köpek eğitimi, Çeşmede yerinde köpek eğitimi de vermekteyiz. İzmir ve çevresinde hizmet verdiğimiz, can dostları ile mutlu bir yaşam süren büyük ailemize siz de katılmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önceki İçerikÇeşme Köpek Eğitimi
Sonraki İçerikKöpeğin Vücut Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?